Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe

Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe
Programın Sürümü:
91.0.864.67
Programın Boyutu:
32Bit: 80 MB / 64Bit: 96MB
Programın Dili:
Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe

Microsoft Edge, Microsoft'un yeni tarayıcısının adıdır. Microsoft'un en eski web tarama yazılımı, geniş kusurları sebebiyle artık kullanıcılar arasında popüler olmayan Internet Explorer'dı. Ama şimdi Microsoft esasında bu web tarayıcısını global bir ürün yapmaya çalışıyor. Yüksek uyumluluk ve performans, iyi güvenlik ve gizlilik bu yazılımın en temel özellikleridir. Bu ürüne, tümü size yardım edecek pek çok yeni kullanıcı özelliği eklenmiştir.

Microsoft Edge tarayıcısının özelliklerinden biri, kullanıldığında çok yüksek hızıdır. Bu tarayıcının yardımı ile web'de kolay ve hızlı bir biçimde gezinebilirsiniz. Bu tarayıcı, en son araçların ve işlevlerin yararı sebebiyle işinizi çok kolaylaştırdı. Öyle ki Microsoft bile bu tarayıcıyı akıllı ve verimli bir yazılım olarak adlandırdı. Bu tanımlarla açık olan şu ki, Microsoft bu tarayıcının tanıtımıyla bir kez daha dillere kendisini koydu.

Çeşitli araçlar için uzantılar sizin için uygun olacaktır. Bilgilerinizi koruma konusunda zihninizi rahatlatmak için bu tarayıcıdan hesabınıza da giriş yapabilirsiniz. Ayrıca bu tarayıcı, bugün nerdeyse tüm akıllı cihazlar ve işletim sistemleri için piyasaya sürüldü, bu da Microsoft ile ilgilenenler için güzel bir haber.

Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Microsoft Edge 91.0.864.67 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.