Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe

Program Kategorileri » Bakım Temizlik 6-07-2021, 03:07:31
Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe
Programın Sürümü:
5.169.0.195
Programın Boyutu:
18.7 MB
Programın Dili:
Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe

Glary Utilities, bilgisayarınızı onarmak, hızlandırmak, bakımını yapmak ve korumak için bir dizi araçtır. Bu yazılım, kullanıcılara düzenli kategorilerde ve tek bir grafik arayüz biçiminde pek çok araç sunmaktadır. Zamanla, pek çok kullanılmayan ya da geçici dosya Windows genelinde yayınlanır, ancak ne yazık ki Windows bu dosyaların otomatik şekilde silinmesi için uygun bir çözüm sağlamamıştır. Örneğin, bir programı sildiğinizde, Windows o programın tüm izlerini kayıt defterinden ya da Windows'un diğer bölümlerinden kaldırmış gibi görünmüyor. Bu durumlarda, bu fazladan dosyaları silmek için araçlar kullanmak gerekir. Glary Utilities bunu iyi yapıyor.

Bu program, kullanılmayan kayıt defteri anahtarlarını, Windows arama geçmişini, tarayıcı geçmişini, önbellek bilgilerini ve daha fazlasını silme yeteneğine sahiptir. Şu anda, bu yazılım diğer 45 yazılımla ilgili kullanılmayan bilgileri belirleyip temizleyebilmektedir. Chrome, Firefox, Internet Explorer ve… tarayıcılarda yüklü tüm uzantılar ve eklentiler devre dışı bırakılabilir ya da kaldırılabilir. Sabit disk alanınızı analiz edebilir ve büyük dosya ve klasörleri belirleyebilir ya da silebilirsiniz.

Yinelenen dosyaları çeşitli şekillerde tanımlayabilir ve gerekirse bir kopyasını silebilirsiniz. Bu yazılımın temizleme yeteneklerine ilave olarak, cihazınızın RAM'ini optimize etmek için araçlar da vardır, tek tuşla RAM'i boşaltarak Windows'un hızını büyük oranda artırabilirsiniz. Ölü şortları belirleyebilir ve kaldırabilirsiniz. Windows'ta otomatik şekilde çalışan programları devre dışı bırakabilir ya da silebilirsiniz.

Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Glary Utilities Pro 5.169.0.195 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.