WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0

WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0
Programın Sürümü:
21.0
Programın Boyutu:
86.8 MB
Programın Dili:
WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0 İngilizce
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0

HD Video Converter Factory, video formatlarını dönüştürmek için kuvvetli bir programdır. Bu program sıradan SD kalitesinde video dosyalarını HD MP4, HD MKV, HD AVI, HD MTS, HD TRP gibi HD kalitesinde dosyalara dönüştürebilir. Bunun tersini yapmak da mümkündür. Bu yazılım 100'den fazla video formatını kapsar ve çıktı niteliğini korurken, her yerde bulunan bazı yazılımlardan 50 kat daha hızlıdır. Ayrıca değişken bit hızını ya da VBR'yi destekler; Bu seçeneğin kullanılması dosya niteliğini korurken boyutunu büyük oranda azaltır.

Android akıllı telefonlar ve Apple cihazlar gibi bazı cihazlar sadece birkaç formatı oynatabilir. Cihazınızın oynatamayacağı bir video dosyanız var ise, yazılımın yalnızca birkaç tıklama ile o cihaz için uygun formatı üretebilirsiniz. Programın format dönüştürme konusundaki yüksek gücünün beraberinde, bu programın indirme aracını kullanarak arzu ettiğiniz klip ve videoları YouTube, Facebook, LiveTrack, Vimeo, Metakif gibi yüzlerce video paylaşım sitesinden kolayca indirebilirsiniz. , vb.

HD Video Converter Factory'nin fonksiyonları video dosyalarını dönüştürmek ve indirmekle sınırlı değildir; Bu program ile dönüştürme işlemi öncesinde dilediğiniz klipleri düzenleyebilir, söz gelimi eski filmlerin mozaik efektleri, bulanıklaştırma, keskinleştirme, gürültü, efektlerini kullanarak videoya güzel efektler uygulayabilirsiniz. Ya filmin uygunsuz kısımlarını silin veya birkaç video dosyasını bir araya getirip birleştirin. Bu program, formatları dönüştürmek ve video dosyaları üstünde çalışmak için tam anlamı ile bir fabrikadır.

WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • WonderFox HD Video Converter Factory Pro 21.0 İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

1 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.