IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe

Program Kategorileri » Drive - Sürücü 22-07-2021, 16:04:18
IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe
Programın Sürümü:
8.6.0.522
Programın Boyutu:
26.1 MB
Programın Dili:
IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe

IObit Driver Booster, sistem donanım sürücülerinizi güncellemek için güzel ve kolay bir yazılımdır. Kullanıcıların Windows'u yükledikten sonra yapmış oldukları şeylerden biri, yazıcılar, tarayıcılar, klavyeler, fareler, monitörler vb. İçin çeşitli sürücüler yüklemektir. Bu sürücülerin her biri için, üreticinin web sitesine gitmeli ve sürücüyü indirmeliyiz. Bildiğiniz gibi, bu çok zaman alır ve kimi zaman hataya açıktır. Bazen bir sürücünün yanlış ya da eksik kurulumu pek çok soruna neden olabilir.

Bu sorunlar göz önünde bulundurularak iobit, sürücülerin yüklenmesi ve güncellemelerinin yapılması ile alakalı tüm gereksinimlere cevap veren IObit Driver Booster adlı bir yazılım geliştirdi. Bu programı kurduktan sonra, tüm sürücüleriniz tek bir tıklama ile yüklenecek ya da güncellenecektir. Doğal olarak, programın düzgün çalışması için İnternet erişimine ihtiyacı vardır. Bu yazılım, TARAMA butonuna basıldıktan sonra evvela sistemin mevcut tüm donanım ve sürücülerini tespit eder ve sonuç, istenen öğeler seçildikten sonra tarafınızdan seçilen ve güncellenen bir liste biçiminde size sunulur.

Bu program, yüksek doğruluğa sahip sürücüleri bulmak ve yüklemek için bulut teknolojilerine dayanmaktadır. Bu yazılımda sürücüleri yedeklemek de mümkündür. Bu yedekleme, daha sonra herhangi bir zamanda aynı program tarafından istenilen sistemde geri yüklenebilir.

IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • IObit Driver Booster Pro 8.6.0.522 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

3 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.