BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64)

BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64)
Programın Sürümü:
14.5
Programın Boyutu:
30.8 MB
Programın Dili:
BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64) Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64)

BurnAware, CD yazmak için basit, verimli ve hızlı bir yazılımdır. Bu programı kullanarak, ses, video ve diğer öğeler dahil olmak üzere arzu ettiğiniz içeriği çeşitli CD'lere, DVD'lere ve Blu-ray disklere yazabilirsiniz. CD / DVD'lerden de görüntü almak mümkündür. Bu görüntülerin genelde bir iso uzantısı vardır ve Windows'ta bu görüntüleri bir diske ihtiyaç duymadan sanal olarak çalıştırabilir ve içeriğini kullanabilirsiniz. Bu programın başka bir uygulaması da önyüklenebilir diskler yapmaktır. Örneğin, bu programda Windows'u yüklemek için diskler oluşturabilirsiniz.

Bazı büyük verileri birden fazla diske yazabilir, RW disklerini kolayca silebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. Bu program, CD'ye doğru bir biçimde aktarılıp aktarılmadığından emin olmak için, yazma işlemi sonrasında verilerin sağlık durumunu bir kez kontrol eder. Bu aşamadaki en ufak bir hatanın sesinde belirli bir renkte uyarı mesajı ya da hata görüntülenir. İnternette pek çok CD yazma programı vardır, bu ürünün en ayırt edici özelliği kullanıcı arayüzüdür.

Program, belirli bir hedefe ulaşmak için programın farklı bölümlerine girmenize gerek kalmayacak biçimde dizayn edilmiştir, tüm adımlar düzenli ve adım adım yerleştirilmiştir. Bu ürünün bir diğer önemli özelliği, yanma işlemi sırasında düşük CPU tüketimidir. Aynı zamanda çalışırken iyi bir dengeye sahiptir. BurnAware, XP'den Windows 10'un en son sürümüne kadar pek çok Windows sürümüyle uyumludur ve bu işletim sistemlerinin 32 bit ve 64 bit sürümlerinde problemsiz çalışır.

BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64)
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • BurnAware Professional 14.5 Türkçe (x64) İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.