Yenilmezler 2 Ultron Çağı

Yenilmezler 2 Ultron Çağı
Yapım Yılı:
2015
Film Dili:
Yenilmezler 2 Ultron Çağı Türkçe Dublaj
Kalite:
1080p, 4K, Bluray, 60 Fps...
Film Türü:
Aksiyon, Macera, Bilim kurgu
Yönetmen:
Joss Whedon
Oyuncular:
Robert Downey Jr., Chris Evans, Scarlett Johansson, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston
Film Süresi:
141 Dakika

Yenilmezler 2 Ultron Çağı

The Avengers: Age of Ultron, Joss Whedon tarafından idare edilen ve yazılan, Marvel Studios tarafından üretilen ve Walt Disney Studios tarafından üretilen bir 2015 süper kahraman filmidir.

Film, Marvel Comics çizgi romanlarına ve aynı isimli seriye dayanıyor ve Avengers 2012'nin devamı niteliğinde. Age of Ultran, Marvel Sinematik Evreni'ndeki 11. Filmdir. Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Rafflow, Chris Hamsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Kobe Smolders ve Samuel L. Jackson, önceki filmde aynı rolleri tekrarlamıştı ve James Spider, Elizabeth Olsen, Aaron Taylor-Johnson ve Thomas Kretschman filmdeki diğer oyuncular.
Avengers: Age of Ultron'da Avengers, insanlığın yıkımına sırtını dayayan insan yapımı bir yaratık olan Ultran'ı yenmelidir.

Bu filmin kırmızı halısı 13 Nisan 2015'te Los Angeles'ta yapıldı. Avengers: Age of Ultron, 1 Mayıs 2015'te Kuzey ABD'de 2D ve 3D IMAX olarak yayınlandı. Film eleştirmenlerden övgüler aldı ve 2015'in en çok satan dördüncü filmi, en çok satan dördüncü süper kahraman filmi ve 1,4 milyar dolarlık satışla gişede tarihin en çok satan onuncu filmi oldu. Avengers: Eternal War ve Avengers: End of the Game adlı iki devam filmi sırasıyla 4 Mayıs 2018 ve 26 Nisan 2019'da yayınlandı.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı
Yenilmezler 2 Ultron Çağı
Yenilmezler 2 Ultron Çağı
  • Yenilmezler 2 Ultron Çağı İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.
2 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.