R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316

Program Kategorileri » Bakım Temizlik 9-05-2021, 17:20:02
R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316
Programın Sürümü:
20.0 Build 2316
Programın Boyutu:
23.6 MB
Programın Dili:
R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316 İngilizce
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316

R-Wipe & Clean, kullanılmayan dosyaları silmek ve bilgisayar sistemlerinin güvenliğini artırmak için iyi bir programdır. Geçici tarayıcı internet verileri, bunların geçmişleri, çerezler, otomatik tamamlama formları, kaydedilen şifreler, yeni açılan belgeler, MRU listeleri, geçici sistem dosyaları ve 300'den fazla farklı Windows uygulamasında saklanan geçici bilgiler gibi dosyaları tespit eder ve güvenli ve geri alınamaz bir biçimde siler. Sabit sürücünüzden bir dosyayı silerken, bütünüyle silindiğini düşünmeyin. İşletim sistemi, diğer dosyaların sadece konumlarını işaretleyerek değiştirilmesine izin verir.

Bu program, dosya izlerini kalıcı olarak silmek için boş disk alanını güvenli bir biçimde silme yeteneğine sahiptir. İstenen sürücüye sağ tıklayın ve silinen dosyaları kurtarılamaz hale getirmek için silin. Merak etmeyin, silerek verileriniz silinmeyecek, yalnızca sildiğiniz veriler çok daha iyi silinecek, bu şekilde herhangi bir program tarafından kurtarılamayacaktır. Program hem FAT hem de NTFS dosya sistemlerini destekler ve tüm yetenekleri her iki dosya sisteminde de çalıştırılabilir.

Bu ürün, geçici Office dosyaları, yazılımda açılan dosyaların listesi, Skype'ta gerçekleştirmiş olan konuşmaların listesi, Windows Live, Yahoo Messenger, MSN araç çubuğu, Microsoft Edge, Firefox, Opera, Safari, Netscape gibi pek çok Windows uygulaması için geçici bilgiler sağlar ve tanımlar ve diğer pek çok yazılımı tek bir tıklama ile kaldırır. Yani bu programı kurarak ve verilerini silmek arzu ettiğiniz programları, silmek arzu ettiğiniz sürücüleri ve geride kalmasını istemediğiniz izleri seçerek, emin olduğunuzda sisteminizi gönül rahatlığıyla bırakabilirsiniz. önemli ve hassas bilgiler. Size yer kalmadı.

R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • R-Wipe & Clean 20.0 Build 2316 İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.