Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64)

Program Kategorileri » Dosya Kurtarma 30-06-2021, 21:26:58
Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64)
Programın Sürümü:
4.3.586.0
Programın Boyutu:
34.0 MB
Programın Dili:
Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64) İngilizce
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64)

Disk Drill, veri kurtarma için kolay bir yazılımdır. Silinen dosyaları ve verileri kurtarmak imkansız görünebilir. Evet, sabit sürücünüzün hasar görmesi durumunda. Yere düştü. Flash sürücünüzde tam bir yonga seti sorunu var ya da diskiniz kötü bir fiziksel sektör haline geldi, çok fazla dosya kaybettiniz ve hiç düşünmeden ona birkaç yüz kez yazdınız. Tüm bu durumlarda, veri kurtarma imkansız değil ise de en azından zordur. Ancak durum daima o kadar felaket değildir.

Normalde silmek yerine yanlışlıkla dosyayı değiştirmişsinizdir. Önemli bir dosyayı yanlışlıkla Çöp Kutusu'na attığınızı bilmeden Geri Dönüşüm Kutusu'nu boşaltmışsınızdır. Vakit kaybetmeden hemen veri kurtarma yazılımına giderseniz, büyük olasılıkla o dosyayı kurtarabilirsiniz. Veya kesme ya da kopyalama işlemi sırasında, sistem kapanır ve verilerinizi kaybedersiniz, flash belleğiniz etkilenir ve önemli dosyalarınız silinir. Tüm bu durumlarda, veri kurtarma yazılımının kullanılması çok yardımcı olabilir.

Bu programlardan biri, basit görünümü ve kolay çalışma adımları ile sabit diskten, flash bellekten, hafıza kartlarından ve veri kurtarma çalışmalarını bir hayli bilgili hale getiren Disk Drill'dir. Sadece programı açın, arzu ettiğiniz sürücüyü seçin ve kurtarma düğmesine basın, durumun kötüleşmesine bağlı şekilde kurtarma türünü seçebilirsiniz. Genellikle silinmesi fazla zaman almayan ve diskle fazla işlem yapmayan dosyalar için olağan mod sonuçları, ancak diğer durumlarda derin arama modunu seçerek diğer bir kurtarma şansı deneyebilirsiniz. Bu programın tarama hızı da arzu edilir ve Windows'un veri koruma özelliğini etkinleştirerek bu programın veri koruma özelliğini de kullanabilirsiniz.

Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64)
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Disk Drill Professional 4.3.586.0 (x64) İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

2 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.