Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe

Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe
Programın Sürümü:
2021 Build 35860
Programın Boyutu:
781 MB
Programın Dili:
Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe

Acronis True Image, birçoğunuzun kesinlikle aşina olduğu, Windows'u ve sistemi yedeklemek için kuvvetli bir yazılımdır, ama bu yazılımın benzersiz özelliklerinin ifadesi bilgimizin çok ötesindedir ve herkes buna ikna olur. Yazılımı, sürücüleri ve sabit diskleri yedeklemek ve iyi bir sisteme sahip olacak biçimde geri yüklemek için en iyi seçimdir.

Acronis True Image ile, yazılım DVD'ler, CD'ler ve flash sürücüler gibi optik disklerden kurtarma işlemlerini gerçekleştirebildiğinden, sistem başlatılamasa bile kurtarma mümkündür. Yazılım ayrıca, önyükleme problemleri durumunda alternatifleri kontrol etmek ve gidermek için sistemi yüklemeden önce başlayabilir. Acronis yazılımı tarafından oluşturulan tüm yedekleme dosyaları, yazılımın kendisi tarafından oluşturulan sanal bir sürücüde depolanır, bu sebeple tüm yedekleme dosyalarını geri yüklemeye ihtiyaç yoktur ve manuel olarak sisteme kopyalanabilir.

Acronis paketi, tam, artımlı ve diferansiyel gibi çeşitli yedekleme biçimlerinin beraberinde kesintisiz yedekleme gibi bazı diğer ek metotları içerir. Ayrıca, Acronis True Image yazılımı, diskinizi lüzumsuz programlardan temiz tutmak için araçlar sağlar. Bu yazılım, düzgün kurtarmaya izin vermeyen kötü amaçlı programları kaldırma yeteneğine sahiptir.

Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Acronis True Image 2021 Build 35860 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

2 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.