Mirillis Action! 4.20 Türkçe

Program Kategorileri » Araçlar - Çeşitli 30-06-2021, 14:13:48
Mirillis Action! 4.20 Türkçe
Programın Sürümü:
4.20
Programın Boyutu:
95.5 MB
Programın Dili:
Mirillis Action! 4.20 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Mirillis Action! 4.20 Türkçe

Mirillis Action, Windows masaüstünden HD video çekmek ve kaydetmek için pratik ve kullanışlı bir araçtır. Bu programın yardımı ile kullanıcılar, geniş bir seçenek yelpazesi ile monitör ekranından çeşitli nitelikli eğitim videoları indirebilirler. Program, oyun ortamı, video, internet üzerinden aktarılan videolar ve… dahil olmak üzere herhangi bir ortama uygundur. Mümkün olan en yüksek kare hızında çekim yapın. İster tam ekran, ister belirli bir pencere ya da web sayfaları olsun, sayfanın herhangi bir yerinden çekim yapmanın beraberinde, iyi ekran görüntüleri de alabilirsiniz. Bu programın en temel uygulamalarından biri oyun ortamlarının video kaydıdır. Oyun ortamınızdan videolar yapmak ve başkalarıyla paylaşmak istiyorsanız bu program iyi bir alternatiftir.

Mirillis Action, oyun ortamını yüksek verimlilikle filme alabilmektedir. Program, çıktı olarak çeşitli video formatlarını destekler. Bir film kaydederken mikrofon sesini kaydedip kaydetmeyeceğinizi de belirleyebilirsiniz. Windows ortamında çalan seslerin de videonun parçası olup olmadığı. Program ayarlarında, kayıt niteliğini, kare hızını ve diğer pek çok seçeneği beğeninize göre ayarlayabilirsiniz. Bu programın kayıt hızı, donanım hızlandırıcıların ve CUDA ve Intel Quick Sync gibi teknolojilerin kullanılması sebebiyle yüksektir ve video kaydederken herhangi bir gecikme görmeyeceksiniz.

Bu programın enteresan özelliklerinden birisi de sosyal ağlara adanmış videoların üretilmesidir. Örneğin, YouTube ve Facebook gibi ağlar için uygun video dosyaları oluşturabilir ve paylaşabilirsiniz. Programın görünümü güzel ve moderndir ve çeşitli bölümlerine erişim kolaydır. Videoyu kaydettikten sonra, sonuç otomatik şekilde program oynatıcıda görüntülenir ve burdan arzu ettiğiniz çıktıyı belirleyip kaydedebilirsiniz.

Mirillis Action! 4.20 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Mirillis Action! 4.20 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

1 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.