SoftPerfect Network Scanner 8.0.2

Program Kategorileri » İnternet Araçları 22-04-2021, 01:24:00
SoftPerfect Network Scanner 8.0.2
Programın Sürümü:
8.0.2
Programın Boyutu:
14.2 MB
Programın Dili:
SoftPerfect Network Scanner 8.0.2 İngilizce
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

SoftPerfect Network Scanner 8.0.2

SoftPerfect Network Scanner, Windows ve Mac işletim sistemleri için bir ağ yönetimi uygulamasının adıdır. Önünüzdeki yazılım, hızlı ve özelleştirilebilir bir araç olarak sizin için ağ desteğini basitleştirebilir. Bu üründe kullanılacak olan işlevler, kullanıcıların bu yazılımdaki ağlarını kolayca yönetmelerini ve desteklemelerini mümkün kılmıştır. Öte yandan, bu yazılımla çalışmanın basitliği, herhangi bir bilgi seviyesinde ağlarınızın en iyi yönetimine ve desteğine sahip olmanızı mümkün kılmıştır.

Öte yandan, SoftPerfect Network Scanner yazılımının yardımı ile hedef sistemlerinizden ping atma gibi bilgileri, tarama bağlantı noktalarını ve diğer bilgileri WMI, SNMP, HTTP, SSH ve PowerShell üzerinden çıkartabilirsiniz. Önünüzdeki ürün, bahsedilen tüm özelliklere ilave olarak, bir dizi başka özellik ve etkili araç kullanır. IPv4 ve IPv6 serileri için tam destek, bu yazılımı çok popüler hale getirdi.

Bu ürünün ayırt edici özelliği, bu yazılımın çok uygun kullanıcı arayüzüdür. Daha önce belirtildiği gibi, farklı bilgi seviyelerine sahip kullanıcı bu üründen en iyi biçimde faydalanabilir. Ayrıca bu yazılımı kullanırken ayarları değiştirebilir ve bu yazılımın performansını arzu ettiğiniz şekilde değiştirebilirsiniz.

SoftPerfect Network Scanner 8.0.2
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • SoftPerfect Network Scanner 8.0.2 İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.