Speccy Technician 1.32.774 Türkçe

Program Kategorileri » Araçlar - Çeşitli 16-05-2021, 18:50:11
Speccy Technician 1.32.774 Türkçe
Programın Sürümü:
Programın Boyutu:
2.09 MB
Programın Dili:
Speccy Technician 1.32.774 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Speccy Technician 1.32.774 Türkçe

Speccy, sistem donanım bilgilerinizi görüntülemek için kullanışlı bir yazılımdır. İlk sayfada program, her bir donanıma ayrı ayrı tıklayarak eksiksiz ve detaylı bilgileri görebileceğiniz sistem donanımının bir özetini raporlar.İşlemci tipi, içinde kullanılacak olan teknoloji, RAM teknolojisi, ister DDR3 ya da DDR4, sabit sürücünüzün SATA ya da SSD olup olmadığını öğrenmek istiyorsanız, bu SATA ise, kaç sürümünüz var, anakartta kaç yuvanız var, kaç PCI Express kızağınız var. Yerleşik grafikler mi kullanıyorsunuz yoksa değişik bir grafik kartınız mı var, markası nedir, BIOS'un mevcut sürümü nedir ve diğer pek çok benzer bilgi.

Bu program tüm bu bilgileri bir ağaçta ve düzenli ilaçlanma sağlar. Gerekli bağlantılar gerekli bölümlerde verilmiştir. Örneğin, BIOS bölümünde, üreticinin web sitesine giden ilgili bağlantıya tıklayabilir ve en son BIOS sürümünü indirebilirsiniz. Diğer donanımlar için, üreticiye tıklayarak web sitesini ziyaret edebilir ve en son sürücüleri indirebilirsiniz.

Montajını yapmış olduğumuz bir sistemde Speccy kullanmak çok etkili olmayabilir - ki bu, fakat bir sistemi tamir edeceksek ve sistemi açmadan ya da kataloglara gitmeden sistem bileşenlerinin özelliklerini görmek istiyorsak, bu program çok etkili ve yararlı olacaktır. Bu programın diğer bir kullanımı, herhangi bir sebeple parçaların bir listesini yapmak istediğimiz zamandır.Bu durumlarda, her bir bilgiyi birer birer yazmak sıkıcı ve hataya meyillidir. Ancak burda tek bir tıklama ile tüm bilgileri düzenli bir biçimde ve farklı formatlarda çıkarabilir ve gerekirse başkalarıyla paylaşabiliriz.

Speccy Technician 1.32.774 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Speccy Technician 1.32.774 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

0 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.