Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64)

Program Kategorileri » Grafik - Fotoğraf 25-05-2021, 21:38:24
Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64)
Programın Sürümü:
24.5000
Programın Boyutu:
1.9 GB
Programın Dili:
Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64) İngilizce
Platform:
Windows 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64)

ArchiCAD, inşaat mühendisliği ve diğer ilgili alanlarda profesörler ve öğrenciler için yapılan ünlü Graphisoft şirketinin bir ürünüdür. İki ve üç boyutlu binaları tasarlamak ve çizmek için sunulmakta olan ilk yazılımın Graphisoft ArchiCAD yazılımı olduğu söylenebilir. Graphisoft ArchiCAD yazılımının bir diğer çok kullanışlı kısmı çizimidir.

Çizimlerinizi hem 3B hem de 2B olarak tasarlayabilir ve tasarladıktan sonra, bir gerekçelendirme planlaması yapmak için çeşitli grafik araçlarını ve simgeleri kullanabilirsiniz. Ayrıca arzu ettiğiniz zaman iki boyutlu ve üç boyutlu modlar arasında geçiş yapabilir ve projenizi farklı boyutlardan izleyebilirsiniz. Bu yazılımı kullanarak, eksiksiz bir bina tasarlayabilir ve ardından programın 3B görüntüleme, gece ve gündüz ışık miktarını değiştirme ve apartmanınızı farklı açılardan görüntülemek için özelliklerini kullanabilirsiniz.

Bu versiyonda, Google Haritalar ve Google Earth ile mümkün olduğunca iyi ayrıntılar tasarlayabilecek ve bu tasarımları haritalarda uygulayıp simüle edebileceksiniz. AutoCAD gibi kuvvetli yazılımlarda bile görülemeyen bu yazılımın muhteşem özelliklerinden biri, iki boyutlu tasarımından sonra bir projenin üç boyutlu bir hacmini otomatik şekilde oluşturabilmesidir. Ayrıca bu yazılımda bir binanın duvarları, çatısı, kapıları, pencereleri ve diğer bileşenleri daha önce hazırlanmış olup tek yapmanız gerekli olan bunları seçmek ve arzu ettiğiniz ölçü ve ölçüleri girerek kullanmaktır. .

Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64)
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Graphisoft ArchiCAD 24.5000 (x64) İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

3 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.