AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe

Program Kategorileri » Araçlar - Çeşitli 12-06-2021, 00:22:32
AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe
Programın Sürümü:
5.00 Build 2313
Programın Boyutu:
15.7 MB
Programın Dili:
AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe

AIMP, çeşitli ses formatlarını mümkün olan en yüksek kaliteli çalabilen güzel ve kuvvetli bir müzik çalardır. İlk başta gözünüze çarpan ilk şey, bu programın güzel grafik görünümüdür. Programın tüm bölümleri, seçilerek bütünüyle açılabilen gizli panellerde düzenlenmiştir. Bu programı farklı dış görünümlerle özelleştirebilirsiniz. Program, müziğe özel efektler vermek için kullanabileceğiniz 18 bantlı bir ekolayzere sahiptir. Bu ekolayzerlerin etkisini çok daha iyi anlamak istiyorsanız, sesin detaylarını hissedebilmeniz için kabul edilebilir frekans sınırına sahip uygun kulaklıklar kullanmalısınız. Bu ekolayzer hem manuel olarak ayarlanabilir hem de tekno, dans, pop, rock ve… gibi ünlü profilleri seçerek sesi arzu ettiğiniz gibi eşitleyebilirsiniz.

Şarkılar arasında geçiş yaparken, müziği başlatırken ya da durdururken, iki müzik arasında boşluk olduğunu hissetmemeniz için yumuşak efektlerle ses tekrar açılıp kapanır. Ses çalarken, müzik çalma ile uyumlu olarak oyuncu ortamına özel bir grafik efekti veren hafif bir dans penceresi de vardır. Çalma listesi bölümünde farklı şarkılara puan verebilir, şarkıyı favori listenize ekleyebilirsiniz. Yayın türünü belirtin. Örneğin, rastgele oynayın. Belirli bir kategorideki şarkıları çalın.

AIMP'nin enteresan bir özelliği, ses düzeylerinin normalleştirilmesidir. Bazı şarkılar doğru ayarlanmamış olabilir ve sesi düşük gelebilir. Buna karşılık, bazı şarkılar çok yüksek sesle akort edilir. Öte yandan, hiç kimse müzik çalarken elini daimi olarak hoparlör ses düzeyinde tutmaktan ve ses seviyesini ayarlamaktan hoşlanmaz. Bu sorunu çözmek için program, farklı şarkıları aynı ses düzeyinde çalacak şekilde normalleştirebileceğiniz sesi normalleştirmek için bir araca sahiptir.

AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • AIMP 5.00 Build 2313 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

2 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.