Windows 11 Pro Türkçe (x64)

İşletim Sistemleri » Windows 11 21-06-2021, 20:49:29
Windows 11 Pro Türkçe (x64)
Sistemin Sürümü:
11
Sistemin Boyutu:
MB
Sistemin Dili:
Windows 11 Pro Türkçe (x64) Türkçe
Platform:
Windows 11
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Windows 11 Pro Türkçe (x64)

Temel düzeyde performans tanımlanmıştır, Windows rezevr alanı ve defender raporlamalar telemetry ayarları deaktif konumdadır. Dileyen tekrar'dan açar.
Tam yetkili hesap olan, administrator yerel hesap ile oturum açılır, kurulum bu sayede son hızla başlar ve biter.
Bing arama, Metro mağaza reklamları, arka plan telemetry takip ve iz sürücüleri başlangıçta çalışan bu gibi servisler deaktif konuma alındı.
File explorer dosya yöneticisi rahatlatılmıştır. Sayfalar arası geçişler, sistem tepkime süreleri en hızlı konuma alınmıştır. Donma kasma vb durumlar rafa kaldırılmıştır.
Her bilgiyasara göre optimum seviyede ayarlar tanımlıdır. Aşağı yukarı memnun edecek seviyede bir sistem akışı sağlanmıştır. Ram ve işlemciyi yormaz
Microsoft xps pdf yazdırma vb ayarlar deaktif konumdadır, Direct play eski bileşenler ekran kartı motoru özelliği aktif edilmiştir.
Sistemden herhangi bir dosya çıkarılmamış veya eklenmemiştir. Herşey orijinal yapısıyla durmaktadır yapılan işlemler sadece deaktif etmeden ibarettir.
Windows 11 orijinal iso dosyası kullanılmıştır. İçerisinden sadece pro sürümü çıkarılmış popüler olması nedeniyla sadece pro sürüm içermektedir.
Türkçe dil henüz tamamlanmamasından kaynaklı olarak, kısmen %50 kadar diyebileceğimiz bir çeviri oranına sahiptir aşağı yukarı anlaşılır bir seviyededir.
Bu sürüm developer ön izleme sürümü olduğundan, genel olarak test amaçlı geliştiricilere yönelik bir paket olduğunu unutmayınız. Nihai olarak kurulum için uygun değildir.
Sistem bir kereliğine real ve sanal sistemlerde test edilmiştir. Zerre kadar bir hataya rastlanılmamıştır su gibi akıcı seri ve atak olduğu gözlemlenmiştir.
Kurulumda tr dil klavye ayarı ve disk alanı seçilerek süreç ilerler masaüstünün gelmesi, 5 ila 10 dk arasında donanım hızınıza göre değişiklik gösterir.
Microsoft veya farklı e-mail hesapları olanlar kendileri denetim masasından, hesap oluşturma işlemlerini, yerel hesap yerine kendi hesaplarından da, giriş yapabilirler.
Kurulum yöntemleri bildiğimiz yöntemler ile aynıdır. Kuracak olanlar rufus ile yazdırıp sisteminin özelliklerine göre efi legacy vb. kurulumlarını boot yönergeleriyle yapabilirler.

Mimari: x64 bit | Sürüm: Pro | Dil: İngilizce / Türkçe

" UEFI / Legacy | Optimum Performans | Hızlı kurulum! "Windows 11 Pro Türkçe (x64)
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Windows 11 Pro Türkçe (x64) İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.
13 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.