WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333

WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333
Programın Sürümü:
5.16.3.333
Programın Boyutu:
45.1 MB
Programın Dili:
WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333 İngilizce
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333

WinX HD Video Converter, video formatlarını dönüştürmek için kuvvetli bir araçtır. Çoğu video dosyasını taşınabilir cihazlarda ve diğer cihazlarda oynatılabilir biçimlere dönüştürebilir. Yani bilgisayarınızda bir video oynatılıyor fakat telefonunuz açamıyorsa, bu program tarafından kolayca dönüştürülebilir ve oynatılabilir. Birden fazla dublajlı sese sahip video dosyaları için, işleme başlamadan evvel istenilen sesi seçmek mümkündür.

Bu program, kodek paketleri kurmadan 160'tan fazla video formatını ve 50 ses kodeğini tanıyabilir. Programın grafik arayüzü kullanıcı dostudur ve güzel bir biçimde dizayn edilmiştir ve çoğu durumda varsayılan ayarların kullanılması yeterlidir, bu şekilde birkaç tıklama ile çok sayıda dosya gurup olarak istenilen formata dönüştürülebilir. Elbette dosyaları dönüştürürken farklı ayarlarınız var ve parametreleri ayarlayarak arzu ettiğiniz sonucu alabilirsiniz.

Bu yazılım aynı anda birden çok işlemciyi kullanabilir ve çoklu iş parçacıklı dönüştürme teknolojisini kullanmak diğer yazılımlardan 5 ila 10 kat daha hızlıdır. Bu programın bir başka iyi özelliği de YouTube'dan ve 300 video sitesinden video indirebilme özelliğidir. İstediğiniz kalitede indirmek için video bağlantısını kolayca kopyalayabilir ve arzu ettiğiniz formatta kaydedebilirsiniz. Bunu yapma hızı çok yüksek ve tatmin edici.

WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • WinX HD Video Converter Deluxe 5.16.3.333 İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

1 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.