Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe

Program Kategorileri » Araçlar - Çeşitli 13-07-2021, 15:13:07
Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe
Programın Sürümü:
21.4
Programın Boyutu:
47.2 MB
Programın Dili:
Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe Türkçe
Platform:
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
İndirme Linkleri:
Google DriveYandex DiskCloud Mailru++

Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe

Movavi Screen Recorder, masaüstü bilgisayarınızı görüntülemeye yönelik bir uygulama yazılımının adıdır. Ekranınızdan bir resim ya da video çekip kaydetmeniz gerektiği aklınıza gelmiş olmalı. Önünüzdeki ürün, bilinen isim grubu Movavi'nin yazılımlarından birisi olarak, bilgisayar ekranınızın resmini çekmeniz için gerekli şartları sağlayabiliyor. Bu yazılım ile beraber çalıştığınız herhangi bir yazılımın videosunu çekebilecek, kaydedebilecek ya da paylaşabileceksiniz.

Ayrıca Movavi Ekran Kaydedici yazılımını kullanarak canlı akış görüntüleri çekebileceksiniz. Bu özellik ile TV ağları, medya siteleri ve video paylaşımı üzerinden çeşitli videolar kaydedebileceksiniz. Ayrıca kaydettiğiniz videoları ihtiyaçlarınıza göre hem video hem de GIF formatında kaydetmeniz mümkün hale gelecektir.

Unutulmamalıdır ki Movavi Ekran Kaydedici ile çalışmak bir hayli basittir ve video kaydetmeniz gerekli olan kısmı belirterek bilgisayarınızdan kolayca görüntü çekmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, bu yazılım tarafından kaydedilen tüm videolar çok yüksek bir video kalitesine sahiptir. İstediğiniz videoları kendi sesinizle kolayca kaydetmek için bir kulaklık da kullanabilirsiniz. Bu ürünün diğer fonksiyonları arasında çok yüksek hız ve çok uygun kullanıcı arayüzü bulunur.

Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe
Bu Dosya ile taratılmıştır.
Tespit edilme oranı →  0 / 57
Durum : Temiz
  • Movavi Screen Recorder 21.4 Türkçe İndirme Linkleri
Gizli İçerik

* Gizli İçerik:*

İçeriğe ait indirme linklerini görmek için cevap yazın. Cevap yazdıktan sonra sayfayı yenileyin.

1 Yorum Var

Bilgi

İçeriğe yorum ekleyebilmeniz için sitemize kayıt olmanız gerekmektedir.